Aktualności dla Studentów

Bal Neptuna 2019 02.02.2019 09:31

Sejmiki Wydziałowe Samorządu Studentów i Doktorantów Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie mają zaszczyt zaprosić studentów, doktorantów oraz pracowników na organizowany na naszym Wydziale od wielu lat - Bal Neptuna! W tym roku wracamy do korzeni organizując uroczysty bal, na którym obowiązuje strój wieczorowy!

Termin: 19:00 15 marca 2019

Miejsce: Ambasador Centrum Bankietowo-Konferencyjne

Aby wziąć udział należy:

• wypełnić formularz: BalNeptun.pl bądź też zgłosić się do biura SWSS WNoŻiR przy ul. Kazimierza Królewicza 4, pokój 15,
  • uregulować wpłatę na dane, które wyświetlą się po przesłaniu formularza oraz dodatkowo zostaną przesłane mailowo bądź też dokonać płatności osobiście.

Koszt uczestnictwa:

• 80zł/os. - studenci i doktoranci WNoŻiR
  • 100zł/os. - osoby towarzyszące niebędące studentami/doktorantami WNoŻiR, pozostali goście.

Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje data wpłaty!

W razie pytań proszę kontaktować się z Joanną Kopij

• joannakopijpz@gmail.com lub 785 - 863 - 743

Plakat reklamujący Bal Neptuna 2019.