Ambasador studentów BUP na WNoŻiR 10.04.2021 20:35

Z radością informujemy, że nasz doktorant mgr inż. Piotr Eljasik został jednym z ambasadorów Baltic University Programme (BUP) na kadencję 2021/2022.

BUP to sieć 93 uniwersytetów zlokalizowanych w 12 krajach obszaru Morza Bałtyckiego. Od 1991 roku BUP wspiera współpracę pomiędzy naukowcami, nauczycielami oraz studentami zrzeszonych uniwersytetów w zakresie zrównoważonego rozwoju w regionie Morza Bałtyckiego.

BUP oferuje szereg możliwości dla społeczności akademickiej (na każdym etapie kariery) w postaci darmowych materiałów edukacyjnych, cyklicznych webinariów, konferencji, sympozjów, a także grantów, praktyk oraz nagród.

Jeśli masz pomysł na wdrożenie zrównoważonego rozwoju w regionie Morza Bałtyckiego lub chcesz nawiązać współpracę ze zrzeszonym uniwersytetem, nie czekaj! Skontaktuj się z BUP!

Baltic University

Logo BUP sieć 93 uniwersytetów Morza Bałtyckiego.