Delegowanie pracowników i świadczenie usług za granicą. 18.10.2019 15:52

Szkolenie odbędzie się 5 listopada 2019

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie zaprasza przedsiębiorców z woj. zachodniopomorskiego do udziału w szkoleniu na temat: delegowania pracowników i świadczenia usług ze szczególnym uwzględnieniem rynku niemieckiego - w świetle nowych regulacji dotyczących cudzoziemców oraz zasad świadczenia usług.

Szkolenie poprowadzi specjalista w zakresie prawa międzynarodowego Łukasz Żak z
Żak Legal Support Office.

Podczas szkolenia omówione zostaną:
- nowe warunki delegowania pracowników,
- zasady przygotowania się do procesu delegowania pracowników,
- delegowanie do Niemiec - modele i procedury, warunki pracy, szczególne wymagania branżowe, naruszenia i sankcje, regulacje prawne i praktyczne przykłady,
- opodatkowanie pracowników oddelegowanych oraz zysków przedsiębiorstwa w ujęciu postanowień polsko-niemieckiej umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania,
- zatrudniania cudzoziemców w Niemczech w świetle założeń nowej ustawy o "migracji wykwalifikowanej siły roboczej".

Zapraszamy!

Z powodu awarii naszej strony internetowej prosimy o przysyłanie zgłoszeń mailowo na adres: Wojciech.Jedrzejewski@zut.edu.pl