Dotacja dla studentów I roku (S1) na zakup wyposażenia elektronicznego. 24.08.2021 11:53

Drodzy studenci I roku (S1) kierunku Ichtiologia i Akwakultura WNOŻiR. W dniu 17.08.2021r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie w ramach projektu edukacyjnego mającego na celu podniesienie wiedzy, kompetencji i świadomości ekologicznej związanej z funkcjonowaniem ekosystemów wodnych dla 15 z Was przyznał dotację na zakup wyposażenia elektronicznego ułatwiającego zdobywanie wiedzy (m.in. specjalistyczne laptopy), a także ubrań do pracy w terenie (m.in. odzież termoaktywna, spodniobuty i in.). Życzymy studentom miłego studiowania i zdobywania specjalistycznej wiedzy, a dla tych którzy jeszcze nie złożyli dokumentów na kierunek Ichtiologia i Akwakultura zapraszamy, do studiowania u nas.