Kariera doktorantki WNoŻiR w Wodach Polskich. 17.03.2022 09:43

Absolwentka studiów doktorskich mgr inż. Natalia Misiura rozpoczęła pracę w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Po zakończeniu studiów doktorskich postanowiłam spróbować odnaleźć pracę związaną ze swoim zawodem. Otrzymałam propozycję objęcia  stanowiska Młodszego Specjalisty w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Moja praca jest ściśle związana ze zdobytą wiedzą teoretyczną i praktyczną, którą uzyskałam w czasie studiów doktorskich na Wydziale Nauk o Żywności i Rybactwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. W pracy spotykam się z wieloma wyzwaniami, dzięki czemu każde zadanie nie jest nudne i monotonne. Nie jest to typowa praca biurowa, bo często trzeba wyruszyć w teren, co sprawia, że czuję się jak ryba w wodzie. Myślę, że kariera w Wodach Polskich może być niezwykle pasjonującą, pełna ciekawych wyznań. Jest to praca przede wszystkim dla osób odpowiedzialnych i ambitnych.