Informacje bieżące

Noc Naukowców 2018 05.10.2018 12:47

W piątek, 28.09.2018 r. o godzinie 10.00 w budynku Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa przy ul. Papieża Pawła VI 3, rozpoczęły się zajęcia prowadzone przez pracowników Wydziału w ramach tegorocznej Nocy Naukowców.

W ofercie Zakładu Fizjologii Żywienia Człowieka były ćwiczenia laboratoryjne, warsztaty antropometryczne i warsztaty żywieniowe. W zajęciach  "Co w ślinie piszczy" oraz "Antropometria nie taka straszna" prowadzonych przez dr hab. inż. Joannę Sadowską, prof. ZUT oraz mgr inż. Izabelę Daniel, przy współudziale członków Koła Naukowego , wzięła udział młodzież z Liceum Ogólnokształcącego nr XVIII w Szczecinie. Natomiast w Warsztatach Żywieniowych uczestniczyły dzieci z klasy szóstej ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Szczecinie. Pozdrawiamy i dziękujemy za wspólną pracę i zabawę!

 Nauczyciele akademicy wraz ze studentami biorącymi udział u Nocy Naukowców.Prowadzący zajęcia wraz z zaproszonymi dziećmi.Zajęcia pt. Zajęcia pt. Konkurs rysunkowy w ramach warsztatów żywieniowych.Rozdanie nagródZdjęcie grupowe kończące Warsztaty żywieniowe.