Sukces SKN Dietetyków 22.05.2019 07:17

W dniach 16-17 maja 2019, odbyła się Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych organizowana przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

W referatowej sekcji biotechnologii, technologii żywności i żywienia człowieka, studenci należący do SKN Dietetyków, działającego przy Zakładzie Podstaw Żywienia Człowieka: Pan Szymon Wieromiejczyk oraz Pani Aleksandra Beśka, zaprezentowali wyniki badań pt.: "Porównanie sposobu żywienia i stanu odżywienia osób starszych w zależności od miejsca zamieszkania". Ich wystąpienie zostało docenione i zdobyli II miejsce! To już kolejny sukces SKN Dietetyków na wrocławskiej konferencji, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunami koła są: dr inż. Anna Bogacka i mgr inż. Angelika Heberlej.

Pan Szymon Wieromiejczyk oraz Pani Aleksandra Beśka