Aktualności dla Pracowników

Rekrutacja do Erasmus Student Network 18.11.2020 13:51

Lokalna sekcja Erasmus Student Network prowadzi rekrutację nowych członków – praca na rzecz ESN, organizacji wspierającej i promującej międzynarodową mobilność studencką w Europie i działającej zgodnie z hasłem „students helping students” jest niepowtarzalną okazją rozwoju osobistego, nawiązania nowych znajomości i rozwoju kompetencji (w tym organizacyjnych oraz językowych) oraz doświadczenia będących prawdziwym atutem w rozwoju kariery.

Spotkanie informacyjne on-line dla zainteresowanych zaplanowano w dniu 28 listopada 2020 o 19:00 na platformie Google Meets, link do spotkania zostanie opublikowany na profilu FB wydarzenia www.facebook.com/events/286376349367869

Rekrutacja za pośrednictwem formularza elektronicznego docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQEek20ZmtTxfdlGk-iOVzg8SQl5Pv2kQrWRLBziTPQkRffw/viewform  trwa do 1 grudnia