Aktualności dla Doktorantów

Materiały edukacyjne e-podręcznik o Przetwórstwie Rybnym 16.01.2023 09:45

Na platformie edukacyjnej Ministerstwa Edukacji i Nauki zamieszczono materiały edukacyjne z tematu „Wstępne przetwórstwo ryb”.

Materiały są przeznaczone do kształcenia uczniów i studentów w zawodzie przetwórcy ryb oraz technologa żywności w specjalności technologia rybna. Materiały zawierają nie tylko podstawowe informacje, ale również film instruktażowy, infografiki, interaktywne materiały, słownik, przewodnik dla nauczyciela i uczącego się, bibliografia itd.

Materiały powstały przy udziale pracownika naszego Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa. Współautorem materiałów edukacyjnych i ekspertem naukowym w projekcie jest dr hab. inż. Mariusz Szymczak, prof. ZUT www.mszymczak.zut.edu.pl, który specjalizuje się w technologii i biotechnologii przetwórstwa rybnego. Jako autor materiałów zapraszam wszystkie firmy i studentów do współpracy w zakresie technologii rybnej.