Doktoranci - informacja w sprawie zajęć prowadzonych przez Studium Nauk Humanistycznych i Pedagogicznych 04.09.2014 15:05

Szanowni Państwo,

zgodnie z programem studiów doktoranckich w zakresie przygotowania pedagogicznego uprzejmie proszę o poinformowanie studentów II roku o wykładzie wprowadzającym w dniu 4  października br. o godz. 10.30 w sali nr 14 BJM, który poprzedzi wybór przedmiotów fakultatywnych i podział na grupy (Komunikacja interpersonalna i techniki negocjacji w zawodzie nauczyciela akademickiego; Ogólna metodologia nauki; Zachowania społeczne i etykieta zawodu nauczyciela akademickiego w wymiarze 15W).

Jednocześnie pragnę zwrócić uwagę, że w 3 semestrze przedmiotem obowiązkowym jest Technika i emisja głosu w wymiarze 4C (grupy ćwiczeniowe pozostają takie same jak w 2 semestrze).

Dariusz Zienkiewicz