Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń kopiujących i drukujących 16.04.2020 09:39

Termin składania wniosków do 30.04.2020 r. w wersji papierowej, skan wniosku należy przesłać na adres e-mail: ajozefacka@zut.edu.pl.

Na stronie internetowej Uczelni w zakładce Pisma Okólne Kanclerza ZUT ukazało się pismo okólne nr 5 z dnia 02.04.2020 r. w sprawie udzielenia zamówienia publicznego na sukcesywną dostawę materiałów eksploatacyjnych do urządzeń kopiujących i drukujących, w tym tuszy oraz tonerów dla jednostek organizacyjnych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na okres 24 miesięcy.

Wniosek z oświadczeniem wraz z zapotrzebowaniem należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 kwietnia 2020 r.

Wniosek wraz z oświadczeniem w wersji papierowej należy złożyć w Dziale Administracyjno-Gospodarczym, natomiast zapotrzebowanie oraz skan wniosku należy przesłać na adres mailowy: ajozefacka@zut.edu.pl.