EUROFISH SP. Z O.O. poszukuje STAŻYSTY/ PRAKTYKANTA 23.05.2017 14:56

Firma Eurofish Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem zajmującym się handlem rybami i produktami rybnymi, należącym do japońsko-holenderskiej grupy Maruha Nichiro Corporation - Seafood Connection Holding.

Poszukujemy dwóch absolwentów studiów o kierunku rybactwa bądź studentów końcowych lat studiów tego kierunku na płatny staż lub praktykę studencką w okresie lipiec lub sierpień 2017 r.

Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

W perspektywie przewidujemy możliwość zatrudnienia po okresie stażu.

Praktykująca u nas osoba miałaby możliwość zapoznania się z standardami obowiązującymi w handlu rybami, zagadnieniami kontroli jakości, logistyką produktów mrożonych, dokumentacją handlową w transakcjach krajowych i międzynarodowych.

Osoby chętne prosimy o przesyłanie swojego cv na adres e-mail: finanse@eurofish.pl  zapytania prosimy kierować na nr 506121905.