Moda na biznes w Szczecinie! Warsztaty dla studentów 04.03.2014 09:51

Business 4 Students to jednodniowe wydarzenie, które połączy ze sobą świat studentów i świat biznesu. Pierwsza taka inicjatywa w Szczecinie będzie miała miejsce już 12 marca, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Business 4 Students skierowane jest do wszystkich studentów szczecińskich uczelni, w ramach którego odbędą się interaktywne warsztaty prowadzone przez najważniejszych biznesmenów, liderów w swojej branży. Warsztaty dotyczyć będą takich tematów, jak skąd czerpać inspiracje w biznesie, jak skutecznie swój pomysł przekuć w biznes i jak skutecznie go sprzedać. Ponadto, studenci dowiedzą się wszystkiego o znajomościach i o tym, jak budować swoją sieć kontaktów.

Celem wydarzenia jest chęć rozwoju przedsiębiorczości szczecińskich studentów poprzez zajęcia grupowe i wspólną dyskusję z prelegentami.

W trakcie wydarzenia studenci będą mogli zapoznać się z ofertą staży firm lokalnych: Bagietka, Metro Services, Arvato, Genpact i projekt MATRIX ZPSB.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku (#b4s).

Zapisy na warsztaty trwają do 10 marca.

Aplikacja dostępna jest na stronie www.szczecin.aiesec.pl