mZUT - UCI udostępniło oficjalną aplikację mobilną Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie 24.11.2016 12:43

Uczelniane Centrum Informatyki informuje, że opublikowano w sklepie  Google Play bezpłatną aplikację mobilną mZUT. Jest ona adresowana głównie do studentów i pracowników dydaktycznych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.
Studenci po zalogowaniu uzyskają dostęp do toków i przebiegów studiów,  ocen, informacji o płatnościach (w tym numerów subkont), planów studiów i zajęć oraz ogłoszeń. Mogą wyszukać wykładowców i sprawdzić m.in. terminy ich konsultacji (jeśli zostały wprowadzone do Wirtualnego Dziekanatu przez nauczyciela).
Pracownicy po zalogowaniu uzyskają dostęp do informacji o urlopach, do planów zajęć, list studentów i ogłoszeń. Będą mieli również możliwość wpisywania obecności studentów na zajęciach.
W bliskiej przyszłości zostanie udostępniona wersja działająca pod systemem operacyjnym IOS (telefony iPhone i tablety iPad). Aplikacja będzie wzbogacana o nowe funkcjonalności.

Ekran logowania aplikacji mZUT.Menu główne aplikacji mZUT.Aplikacja mZUT z podglądem informacji o studiach.