Praca dla absolwentów i studentów WNOZIR 07.07.2015 09:37

Frontpage of royalgreenland.com

Studencie, Absolwencie

Royal Greenland jest jednym z największych w Europie przetwórców ryb i owoców morza, z obrotami w wysokości 500milionów euro rocznie. Nasze przetwórnie zlokalizowane są na Grenlandii, w Danii, Kanadzie, Polsce i Niemczech. W Polsce główną działalnością jest obróbka świeżych i mrożonych ryb płaskich - w zakładzie w Koszalinie wytwarzanych jest rocznie ponad 15 000 ton wyrobów gotowych.

Pierwszą produkcję uruchomiono w roku 2008, od tego czasu w spółce podwojono zatrudnienie, systematycznie powiększany i unowocześniany jest park maszynowy i wzrasta ilość przerabianego surowca. Zakład dynamicznie się rozwija, w związku z tym poszukujemy kandydatów do pracy – na dziale produkcji jako operatorzy maszyn, w dziale technicznym – w służbach utrzymania ruchu i w dziale jakości.

Więcej o Twojej roli w Royal Greenland:
Twoim miejscem pracy będzie Koszalin, na zajmowanym stanowisku będziesz częścią  profesjonalnego działu; będziesz podlegać pod lidera zespołu.

Twój profil:
Posiadasz wykształcenie techniczne lub jesteś w trakcie jego zdobywania, masz zainteresowania w tym kierunku. Jesteś osobą chętną do nauki, precyzyjną, systematyczną, dobrze zorganizowaną, zmotywowaną do działania; masz pozytywne nastawienie i szukasz nowych rozwiązań, aby zmienić „status quo”; bierzesz na siebie odpowiedzialność i potrafisz rozwiązywać problemy. Praca na tym stanowisku jest pracą zmianową, dlatego też ważna jest Twoja dyspozycyjność.
Znajomość jęz. Angielskiego jest mile widziana i będzie stanowić dodatkowy atut.

Co Royal Greenland może Ci zaoferować?
Oprócz pracy pełnej wyzwań, w jednym z najnowocześniejszych zakładów przetwórczych w Europie, będziesz mógł zobaczyć efekty swoich działań, a dodatkowo będziesz miał okazję to rozwoju osobistego oraz zawodowego w ramach struktur międzynarodowej organizacji. W Royal Greenland staramy się zapewniać naszym pracownikom konkurencyjne warunki i szereg przywilejów poprawiających satysfakcję z pracy- włączając w to stabilizację zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz bogaty pakiet socjalny.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do wypełnienia formularza aplikacyjnego na stronie:
www.royalgreenland.com/uk/Human-resources/Vacancies.aspx

Royal Greenland Seafood sp. z o.o.
Ul. BoWiD 15
75-209 Koszalin