spotkanie Ustawa 2.0 13.11.2018 08:48

Już 13 listopada 2018 r. odbędzie się spotkanie Ustawa 2.0. Szkoła doktorska i przepisy przejściowe bez tajemnic, kierowane do wszystkich doktorantek i doktorantów oraz społeczności akademickiej zainteresowanej zmianami w zakresie funkcjonowania studiów III stopnia

Serdecznie zapraszamy 13 listopada na godzinę 18:00 do sali 316 w budynku Service Inter-Lab Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług, w Szczecinie przy ul. Cukrowej 12 (wejście przez budynek WZiEU US przy ul. Cukrowej 8). Szkolenie przeprowadzi przeszkolony w tym zakresie ekspert - mgr Radosław Adamski - doktorant i uczestnik studiów doktoranckich prowadzonych na Wydziale Humanistycznym US oraz na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług US, prezes Stowarzyszenia Doktoranckiego DOC4US, członek zarządu Stowarzyszenia Akademickiego Cukrowa 8 oraz członek Krajowej Reprezentacji Doktorantów.