Studencki Nobel 2016 08.04.2016 11:35

W imieniu Niezależnego Zrzeszenia Studentów pragnę zaprosić Państwa do udziału w Studenckim Noblu 2016. Jest to konkurs na najlepszego, najbardziej wszechstronnego studenta w Polsce. W konkursie może wziąć udział każdy, niezależnie od charakteru studiów, wybranego kierunku czy Uczelni.

Nagradzane są przede wszystkim szerokie zainteresowania, wyniki w nauce oraz pasja i zaangażowanie. Laureaci tego prestiżowego konkursu to osoby wszechstronne, ambitne i przykładające dużą wagę do własnego rozwoju.  W tegorocznej, ósmej już edycji, nagrodzony zostanie laureat główny, jak również laureaci branżowi w poniższych kategoriach:

• nauki ścisłe i techniczne,
  • nauki społeczne,
  • nauki humanistyczne i sztuka,
  • nauki ekonomiczne,
  • nauki o zdrowiu (medycyna i sport),
  •  nauki przyrodniczo-rolnicze.

Zapisy do konkursu trwają do 24 kwietnia 2016 roku. Zgłoszenia odbywają się poprzez formularz dostępny na stronie internetowej projektu.

Serdecznie zapraszamy członków Koła do udziału w projekcie, a także zachęcamy do udostępniania informacji o tej inicjatywie.

W razie pytań bądź wątpliwości zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
Marta Morga