Ważne terminy dla Doktorantów dot. przebiegu studiów i badań 24.09.2015 11:10

Ważne terminy :

• I rok studiów doktoranckich:

- stypendium doktoranckie do 10.10.2015 r.,

- składanie wniosków o finansowanie badań do 31.01.2016 r. Wzór wniosku BMN dostępny na stronie Wydziału (link poniżej)

• Doktoranci pozostałych lat:

- sprawozdanie z przebiegu studiów doktoranckich (Uwaga! Nowy wzór – załącznik do regulaminu studiów doktoranckich ) do 15.09.2015 r.

- stypendium doktoranckie do 15.09.2015 r.

- stypendium projakościowe  - przyznawane na podstawie danych zawartych w sprawozdaniach (Regulamin przyznawania stypendium doktoranckiego oraz zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji podmiotowej na dofinansowanie zadań projakościowych doktorantom ZUT z dnia 22.12.2014 r.)

- składanie sprawozdań z badań do 31.01.2016 r. Wzór sprawozdania BMN dostępny na stronie Wydziału (link poniżej)

Informacje o podstawie naliczania stypendium socjalnego, wysokości zwiększenia stypendium socjalnego, wysokości stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych, wysokości stypendium dla najlepszych doktorantów, maksymalną wysokość zapomogi, oraz termin składania wniosków o świadczenia z funduszu pomocy materialnej zostaną podane w zarządzeniu Rektora w późniejszym terminie.