Archiwum ogłoszeń dla Studenta

Bezpłatne warsztaty językowe dla studentów w coLanguage 13.11.2015 13:03

coLanguage organizuje cykl bezpłatnych warsztatów tematycznych z języka: angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego.

Zapraszamy wszystkich studentów lub absolwentów polskich uczelni chcących wziąć udział w warsztatach językowych o następującej tematyce:

• angielskiego: "Find good job! How to create perfect CV aplication in English" [all levels],
  • niemieckiego: "Niemiecki podstawowy: Entdecke Deutsch: Hallo! Wie geht es dir?" [A1],
  • francuskiego: "Francuski motywator: Bienvenue à Paris: voyage, voyage! Praktyczny kurs dla podróżników" [A1],
  • hiszpańskiego: "Poczuj klimat hiszpańskiej siesty #2: Saludos desde España: español para viajar" [A1].

Więcej informacji oraz możliwość zapisów znajduje się na fanpage'u na Facebooku oraz stronie internetowej.