Archiwum ogłoszeń dla Studenta

Warsztaty „Walidacja procesów mycia w przemyśle spożywczym” 01.06.2022 09:16

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach pt: „Walidacja procesów mycia w przemyśle spożywczym, które odbędą się 10 czerwca 2022 r. o godz. 10.00 na platformie MS Teams.

Organizatorami warsztatów jest Zarząd Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności w Szczecinie. Warsztaty poprowadzi praktyk, od wielu lat związany z firmami zajmującymi się opracowywaniem skutecznych dezynfektantów stosowanych w przemyśle spożywczym – mgr inż. Mariusz Mierzwa. Nasze warsztaty dedykowane są dla członków PTTŻ, studentów, doktorantów, pracowników firm z branży spożywczej, pracowników instytucji kontrolujących produkcje żywności.
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa w warsztatach na adres email: barbara.szymczak@zut.edu.pl

Termin rejestracji upływa 9 czerwca 2022r.
Serdecznie zapraszamy!!!