Aktualności dla Kandydatów

Drogi Kandydacie!
Zanim wejdziesz do Internetowego Systemu Rekrutacji, zapoznaj się z ważnymi informacjami dotyczącymi rekrutacji na studia!Baner internetowego systemu rekrutacji.

1. Warunkiem uczestniczenia w postępowaniu rekrutacyjnym jest prawidłowe zarejestrowanie się kandydata w Internetowym Systemie Rekrutacji (ISR).
  2. W procesie rejestracji kandydat posługuje się loginem (nr PESEL) i wprowadzonym przez siebie hasłem. Hasło należy zapamiętać, gdyż wraz z nr PESEL stanowi zabezpieczenie indywidualnych danych kandydata przed osobami postronnymi oraz jest jedyną możliwością dostępu do tych danych.
  3. Prawidłowa rejestracja kandydata w ISR wymaga przejścia przez dwa etapy:

• Rejestracja w ISR

Kandydat wprowadza: PESEL, hasło, formę, stopień i kierunki studiów, a także swoje podstawowe dane osobowe. Po wprowadzeniu tych danych otrzymuje w postaci informacji zwrotnej numer indywidualnego konta bankowego, na który należy wnieść opłatę rekrutacyjną.
    Uczestniczenie w postępowaniu rekrutacyjnym w przypadku studiów pierwszego stopnia wymaga wpisania wszystkich wyników egzaminu maturalnego, w przypadku studiów drugiego stopnia – wpisania oceny z dyplomu oraz średniej ocen ze studiów (określonej przez uczelnię wydającą dyplom) oraz innych wymaganych informacji, aż do momentu potwierdzenia przez system kompletności danych. Niespełnienie tego warunku do ostatniego dnia rejestracji elektronicznej wyklucza kandydata z postępowania rekrutacyjnego.

• Wniesienie opłaty rekrutacyjnej

Kandydat zobowiązany jest wnieść opłatę rekrutacyjną na indywidualne konto bankowe wygenerowane przez ISR. Opłata ta powinna być wniesiona najpóźniej do chwili zamknięcia ISR, zgodnie z terminami rekrutacji.

DYŻURY KOMISJI REKRUTACYJNEJ

ul. Kazimierza Królewicza 4
pokój nr 14 od 11.07.2019 r.(od poniedziałku do piątku) w godz. 9:00-14:00

rekrutacja.wnozir@zut.edu.pl