Poznaj technologię rybną w firmie ABRAMCZYK 04.03.2022 10:07

ABRAMCZYK jest to polska rodzinna firma, która od ponad 25 lat działa na europejskim rynku i zatrudnia ponad 300 osób. Firma co roku zaprasza naszych studentów na staże naukowe realizowane w ramach studiów oraz jest godnym zaufania pracodawcą naszych absolwentów.

Kontakt w sprawie staży i pracy (rekrutacja@abramczyk.pl) jest dostępny na plakacie, który jest efektem współpracy z firmą podczas badań wdrożeniowych realizowanych przez pracowników Katedry oraz Koło Naukowe FishBioTech.

Studentów zainteresowanych poznaniem ciekawej i nowoczesnej technologii rybnej zapraszamy do udziału w Kole Naukowym „Technologii Rybnej i Enzymów – FishBioTech. Zapytaj nas śmiało na zajęciach o szczegóły; opiekunowie Koła: Mariusz Szymczak, Izabela Dmytrów, Patryk Kamiński.

Dla studentów naszego Wydziału udostępniliśmy plakat przedstawiający technologię produkcji paluszków rybnych stosowaną w firmie ABRAMCZYK Sp. z o.o. Plakat można zobaczyć w dwóch gablotach umieszczonych na półpiętrze 3 piętra i na 3 piętrze naprzeciwko sali ćwiczeń przedmiotu „Chłodnictwo i Przechowalnictwo” (ul. Papieża Pawła VI 3).

Na zdjęciu widać 4 studentów, którzy oglądają plakat dotyczący technologii paluszków rybnych.

Zdjęcie plakatu dotyczącego paluszków rybnych.