Dziekanat

Lokalizacja i godziny otwarcia

Adres do korespondencji:

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa

Dziekanat

al. Piastów 17

70-310 Szczecin

Lokalizacja:
ul. Kazimierza Królewicza 4, 71-550 Szczecin

Kontakt:
tel. +48 91 449 66 54, 91 449 66 53
fax. +48 91 449 66 54
e-mail: dziekanat.wnozir@zut.edu.pl

Zdjęcie wejścia głównego do budynku WNoŻiR przy ul. Kazimierza Królewicza 4.

Godziny i miejsce przyjęć studentów:

PONIEDZIAŁEK               800  -  1500
WTOREK                         800 -  1500
ŚRODA                            800 -  1500
CZWARTEK                     800  -  1500
PIĄTEK                           800  -  1500

studia stacjonarne - pok. 20
studia niestacjonarne i doktoranci - pok 19

 

Podczas zjazdów na studiach niestacjonarnych:

SOBOTA                       930 - 1330

 

 

Pracownicy i podział funkcji:

OsobaStanowiskoKontakt
Mgr inż. Marta TokarczykKierownik Dziekanatu

tel.: +48 91 449 66 50
fax: +48 91 449 66 54
pokój 23
e-mail: Marta.Tokarczyk@zut.edu.pl

Inż. Katarzyna Wasylów

Z-a kierownika
Plany i rozliczenia dydaktyczne

Rozkłady zajęć dydaktycznych

Kooperacja międzywydziałowa

tel.: +48 91 449 66 51
pokój 22
e-mail: Katarzyna.Wasylow@zut.edu.pl

Mgr inż. Karolina Małecka

Samodzielny referent

Egzaminy dyplomowe

Praktyki studenckie

Sprawy bieżące studentów

tel.: +48 91 449 66 54
pokój 20
e-mail: dziekanat.wnozir@zut.edu.pl

Mgr Magdalena Niewiadomska

Specjalista

Studia doktoranckie

Studia niestacjonarne

Pomoc materialna

Legitymacje

tel.: +48 91 449 66 53
pokój 19
email: Magdalena.Niewiadomska@zut.edu.pl
Mgr inż. Agata Sawicka

Specjalista

Rozliczanie sesji

Opłaty dotyczące toku studiów

Sprawy bieżące studentów

tel./fax: +48 91 449 66 54
pokój 20
e-mail: Agata.Sawicka@zut.edu.pl
Mgr Monika Nikończuk

Starszy specjalista

Sprawy finansowe Wydziału

tel.:  +48 91 449 66 59
pokój 28
e-mail: Monika.Nikonczuk@zut.edu.pl
Tech. inf. Bartosz BossyReferent ds. informatycznychtel.: +48 91 449 61 17
pokój 27
e-mail: Bartosz.Bossy@zut.edu.pl