Wybory 2024-2028

dr hab. inż. Marek Kotowicz, prof. ZUT - z-ca przewodniczącej
dr inż. Małgorzata Raczyńska - sekretarz

Dokumenty do pobrania

Uwaga! W celu pobrania i otworzenia wszystkich komunikatów oraz załączników trzeba być zalogowanym do sieci uczelnianej. Jeśli pracujemy poza uczelnią i chcemy korzystać z zasobów udostępnionych tylko w sieci uczelnianej trzeba ściągnąć program: link i postąpić zgodnie z instrukcją: link .

Komunikaty

Komunikat nr 1 Wydziałowej Komisji Wyborczej (WKW) (format:  docx, rozmiar:  23 kB) - (wersja opieczętowana (format:  pdf, rozmiar:  665 kB))

Komunikat nr 2 Wydziałowej Komisji Wyborczej (WKW) (format:  docx, rozmiar:  23 kB) - (wersja opieczętowana (format:  pdf, rozmiar:  678 kB))

Komunikat nr 3 Wydziałowej Komisji Wyborczej (WKW) (format:  docx, rozmiar:  23 kB) - (wersja opieczętowana (format:  pdf, rozmiar:  637 kB))