GRATULACJE dla Pani dr hab. inż. Magdaleny Zdanowicz, prof. ZUT 02.10.2024 20:17

Najbardziej wpływowi naukowcy na świecie - wyniki 7. edycji rankingu World's Top 2% Scientists

Opublikowano tegoroczny ranking 2% najbardziej wpływowych naukowców na świecie przygotowany przez Uniwersytet Stanforda we współpracy z wydawnictwem naukowym Elsevier. Łącznie w dwóch najważniejszych zestawieniach rankingu znalazło  się 17 nazwisk z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w  Szczecinie.
Wśród nich znalazła się Pani dr hab. inż. Magdalena Zdanowicz z Centrum Bioimmobilizacji i Innowacyjnych Materiałów Opakowaniowych WNoŻIR, która została już po raz kolejny wyróżniona w tym prestiżowym zastawieniu najczęściej cytowanych naukowców na świecie według rankingu World’s Top 2% Scientists.

Lista naukowców na stronie ZUT: Link.