Noc Innowacji - zapisy! 24.09.2024 17:08

Szanowni Państwo,

otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w 6. edycji Nocy Innowacji, która odbędzie się w piątek, 18 października 2024 roku. W ramach wydarzenia, tak jak co roku najnowocześniejsze uczelnie, parki technologiczne, firmy oraz instytucje naukowe po zmroku otworzą dla zwiedzających drzwi swoich laboratoriów i sal badawczych. Organizowane przez partnerów warsztaty, pokazy i debaty to okazja dla wszystkich miłośników nowoczesnych technologii, ale też tych, którzy chcieliby je dopiero poznać. Noc Innowacji odbywa się w ramach ogólnopolskiej inicjatywy edukacyjno-technologicznej w Polsce – Digital Festival. Partnerzy mogą włączyć się w Noc Innowacji bez żadnych opłat.  Oczywiście z naszej strony wymaga to z pewnością nakładu pracy i zaangażowania pracowników, ponieważ jest to wydarzenie popołudniowe.

Poniżej informacje o wydarzeniu i link do zgłoszenia się:

digitalfestival.pl/noc-innowacji/

LINK- do zapisów na wydarzenie

Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani proszę o informację.

Aleksandra Wojsznis

DZIAŁ PROMOCJI

al. Piastów 17, 70-310 Szczecin

siedziba:

ul. Jagiellońska 20-21, 70-363 Szczecin

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych: www.zut.edu.pl/rodo