Wystartował wydziałowy Twitter! 12.05.2021 09:13

Szanowni Państwo, informujemy, że WNoŻiR uruchomił nowy kanał informacyjny - Twitter (@FoodFish_ZUT). Ma on posłużyć do upowszechniania interesujących informacji związanych z życiem naszego wydziału, takich jak wydarzenia, osiągnięcia pracowników, badania naukowe, projekty badawcze, publikacje naukowe/popularnonaukowe i inne.

Tweety będą publikowane w języku polskim oraz angielskim. Pierwsze dwa przykładowe tweety zostały już opublikowane.
Uprzejmie prosimy o przekazywanie informacji (limit znaków 280) wraz z linkami oraz grafiką, którą chcecie Państwo upublicznić i przesłanie na adres peljasik@zut.edu.pl lub rpanicz@zut.edu.pl
Jeśli chcecie Państwo założyć konto, aby śledzić wydarzenia na wydziale przygotowaliśmy krótką instrukcję (format:  pdf, rozmiar:  510 kB) jak to zrobić.
Zachęcamy do kontaktu.

WNoŻiR - Twitter